Spodnie czy spódnica do pracy – propozycja dla puszystych

Kobiety, które mają trochę większe rozmiary niż ich koleżanki, często zastanawiają się, jak powinna wyglądać ich biurowa stylizacja – czy wybrać spodnie, czy może jednak spódnicę. Tak naprawdę jedna i druga opcja jest prawidłowa w momencie, kiedy kobieta wygląda w niej elegancko, a zarazem atrakcyjnie. Wygodne spodnie dla puszystych są wybierane częściej, dlatego dziś postaramy się pokazać Wam, jakie fasony powinna wybierać pani o rozmiarze XXL. Postaramy się także odpowiedzieć na pytanie – spódnica czy spodnie? Zachęcamy do lektury.

Fason idealny dla puszystych

Zaokrąglona sylwetka to zmora wielu kobiet. Przez dodatkowe kilogramy lub niewielkie fałdki popadają w paranoję i zakładają ubrania, które mają maskować niedoskonałości. Niestety często maskują także atuty sylwetki. Warto zatem zastanowić się przed wyborem stylizacji, jaki fason spodni będzie pasował do naszej sylwetki. Dobrze dobrany ukryje to, co ma ukryć i podkreśli to, co warte podkreślenia.

Najlepszym fasonem dla kobiet mających rozmiar XXL będą spodnie posiadające podwyższony stan. Wielu stylistów radzi, aby były to spodnie wykonane z materiału i zaprasowane na kant. Co ważne, ich długość powinna sięgać połowy obcasa, dzięki czemu optycznie wydłużają sylwetkę i zwężają biodra. Dzięki tego rodzaju spodniom każda kobieta będzie czuła się nie tylko elegancko, ale także pewnie. A to najważniejsze podczas trudów pracy.

Spódnica czy spodnie – co wybrać?

Okazuje się, że to odwieczne pytanie nie jest zadawane bez powodu. Styliści zalecają zarówno jedno i drugie, ale trzeba wiedzieć, które rozwiązanie, kiedy wybrać. Spódnica jest doskonała w momencie, kiedy chcemy wyglądać kobieco. Spodnie natomiast przydadzą nam się w chłodniejsze dni. Poza tym ten rodzaj garderoby wybierają kobiety, które chcą wyglądać na bardziej pewne siebie. Spodnie bowiem są symbolem siły i niezależności kobiety, która je nosi. Chcąc wyglądać delikatniej, warto założyć do nich kobiecą bluzkę i dodatki.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *