Rozwiązania dostępne w drogerii Vica

Niestety nie każda z Kobiet może cieszyć się dorodnymi, długimi rzęsami. Marzeniem każdej jest zniewalające spojrzenie, które przyciągnie uwagę inne i zachwyci nas same. Nic więc dziwnego, ze wiele osób sięga po substytuty w postaci sztucznych rzęs. Od kilku lat cieszą się one szczególnym powodzeniem z uwagi na ogólnodostępność na rynku oraz na różnorodność propozycji. Drogeria Vica oferuje różne rodzaje 

Opcje dostępne na rynku

Jeśli chcemy uzupełnić swoje rzęsy o sztuczne, by podkreślić spojrzenie mamy do wyboru dwie drogi – pierwszą jest zabieg kosmetyczny przedłużania rzęs. Wiąże się on niestety z wysokim kosztem, jeśli zależy nam na pełnym profesjonalizmie i sterylności wykonywanej usługi. Dostępność metod jest obfita, od bardzo naturalnych i subtelnych wypełnień jak metoda 1:1, po mega volume. Plusem oczywiście jest długi czas utrzymywania się efektu, ponieważ może to potrwać nawet do kilku tygodni. Należy je jednak regularnie uzupełniać, by cieszyć się estetycznym wyglądem. Wtedy z pomocą przychodzą sztuczne rzęsy, które możemy dokleić sami w domowym zaciszu.

Zwykle drogerie oferują dwa rodzaje sztucznych rzęs, pierwszym z nich są same kępki. Korzystają z nich jednakowo profesjonalne wizażystki, które używają tego produktu podczas wykonywania między innymi makijaży wieczorowych. Kępki jak sama nazwa wskazuje, składają się z kilku pojedynczych rzęs. Kolejną alternatywą są sztuczne rzęsy z klejem stanowiące jedną całość. To najwygodniejsze rozwiązanie, ponieważ aplikacja jest szybka i łatwa. Nie należy posiadać w związku z tym żadnych szkoleń bądź umiejętności związanych z wizażem. Zwykle każda z rzęs posiada instrukcję, jak należy zaaplikować produkt. 

Rzęsy w pigułce – jak zaaplikować?

  1. Makijaż oka
  2. Jeśli rzęsy są zbyt długie – skróć nożyczkami
  3. Dopasuj rzęsy tak, by nie podrażniły oka
  4. Wyciśnij klej, delikatnie rozprowadź na linii rzęs
  5. Przymocuj rzęsy za pomocą pęsety 
  6. Odczekaj chwilę
  7. Dopasuj delikatnie rzęsy tak, by pasowały idealnie do linii Twoich naturalnych rzęs

Ciesz się pięknymi rzęsami

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *