Żele budujące sprawiają cuda

Piękne paznokcie są eleganckie, zwracają uwagę i sprawiają, że dłonie wyglądają na zadbane. Żele budujące w tym pomagają.

Czym są żele budujące

Żele budujące to produkt, który buduje szkielet stylizacji paznokcia, przedłuża go, wzmacnia i utwardza. Przydają się szczególnie, gdy paznokcie są łamliwe, osłabione i narażone na częste kontakty z wodą. Doskonale sprawdzają się również w celu ukrycia zmian i przebarwień na płytce. Wówczas warto zastosować żele budujące w kolorze różowym.

Nakładanie żeli budujących

Nakładanie żeli budujących zależy od efektu, który chcemy otrzymać. Zanim jednak rozpoczniemy pracę, należy odpowiednio przygotować paznokcie. Jest to sześć bardzo ważnych kroków:

  1. Dezynfekcja dłoni
  2. Odsunięcie skórek
  3. Zmatowienie paznokci
  4. Odtłuszczenie płytki
  5. Nałożenie cienkiej warstwy żelu podkładowego
  6. Utwardzenie w lampie

Dopiero po tych zabiegach na płytkę paznokcia nakładamy grubszą warstwę żelu budującego i utwardzamy w lampie. Dopiero po tym paznokcie opracowujemy pilnikiem i wykańcza cienką warstwą żelu wykończeniowego, by nadać im połysk.

Doskonała jakość, pożądany efekt

Żele budujące Victoria Vynn mają średnio- gęstą konsystencję, są elastyczne i samopoziomujące. Doskonała jakość produktu gwarantuje pożądany efekt. Paznokcie nie żółkną, co zapewnia trwały kolor, można je dowolnie piłować i korygować oraz nadawać oczekiwany kształt.

Dzięki produktom uzyskamy najbardziej wyrafinowane kształty: od klasycznych typu owal, kwadrat i migdał, aż po nowoczesne pipe, edge i stiletto. Żele budujące cena jest atrakcyjna i warto zwrócić uwagę na promocje. Doskonałe produkty za taką cenę to okazja, której nie można przeoczyć.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *