Wystarczy kilka ubrań, aby stworzyć wiele udanych stylizacji

Twoja szafa pęka w szwach, a Ty codziennie masz ten sam problem? Stajesz przed nią i wypowiadasz ciągle to samo zdanie: “Nie mam się w co ubrać”? Nie dziw się, jeśli wybierasz ubrania złej jakości lub nie posiadasz w swojej garderobie klasyków, z których mogłabyś codziennie stworzyć udaną stylizację.

Kupuj mniej, a z głową

Zapewne teraz zdajesz sobie sprawę z tego, że nie sztuką jest mieć w szafie mnóstwo ubrań i nie mieć co na siebie włożyć. Sztuką jest posiadać kilka rodzajów i potrafić za każdym razem stworzyć z nich ciekawą stylizację. Jakie ubrania damskie powinny zatem znaleźć się w Twojej szafie?

Pierwszym, który na pewno posiadasz są jeansy. Niby każda z nas je ma, ale tak naprawdę znalezienie idealnego fasonu, który będzie pasował do wielu Twoich stylizacji graniczy z cudem. Zapewne zanim je znajdziesz, przejdziesz wzdłuż i w szerz kilka, jeśli nie kilkanaście sklepów i galerii handlowych. Ale kiedy już je znajdziesz, będziesz wiedziała, że nigdy Cię nie zawiodą.

Innymi spodniami, które z pewnością uznamy za must have każdej modnej kobiety, która ceni sobie klasykę są czarne rurki. Bez nich żadna elegancka stylizacja nie może się udać. Klasyczne rurki mogą stać się bazą zarówno do stylizacji bardziej spokojnych i eleganckich, jak również tych mniej grzecznych. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

Biały T-shirt to kolejna propozycja, bez której nie jesteś w stanie stworzyć udanych stylizacji. Powinnaś mieć tak naprawdę dwa – całkowicie biały, który będzie doskonałą bazą na bardziej eleganckie wyjścia i taki z nadrukiem, który doskonale będzie współgrał z jeansami.

Powyższe są tylko niektórymi propozycjami pozwalającymi stworzyć niebanalne stylizacje każdego dnia.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *