Wygodnie i modnie – która sukienka do pracy spełni te wymagania?

Ubiór do pracy rządzi się swoimi prawami. Choć utarło się, że generalnie powinien być schludny, wiele firm wprowadza określony dress code, do którego ma się stosować każdy pracownik. Czy zatem dowolna sukienka będzie wpisywała się w te wymogi? Oczywiście, że nie. Dziś zatem chcemy poruszyć ten temat. Przedstawimy Wam sukienki, które nie tylko będą odpowiednie do pracy, ale również, w których będziecie czuły się wygodnie i komfortowo.

Szyk i elegancja to podstawa

Nie da się ukryć, że pomimo tego, iż spodnie poniekąd wyparły sukienki, te zawsze kojarzyły się z elegancja i wygodą. Panie noszące wygodne sukienki do pracy uchodzą wśród kolegów i koleżanek za te, które nie tylko znają się na modzie, ale również te, które zawsze wyglądają stylowo.

Chcemy podkreślić, że sukienki, które zakładamy do pracy nie muszą być nudne. Do pracy sprawdzą się najbardziej te, które posiadają kopertowy fason oraz pastelowe kolory. Jeśli dodatkowo można je zawiązać w talii, kobieta ma pewność, że będzie wyglądała szykownie i kobieco. Pamiętaj jednak, że fason kopertowy ma to do siebie, że często odsłania duży dekolt. Jeśli zatem nie chcesz wyglądać wyzywająco, zaopatrz się w apaszkę, która zarówno doda Ci elegancji, ale również zakryje to, czego nie powinno być widać.

Warto podkreślić, że ten fason nadaje się nie tylko do pracy, ale również na uroczyste wieczorne spotkania. Butelkowa zieleń czy ognista czerwień doskonale sprawdzą się na bankietach i innych uroczystościach, gdzie nie jest wymagany strój wieczorowy.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *