Wygodne spodnie nie zawsze znaczy dresowe

Wiele kobiet, słysząc hasło “wygodne spodnie damskie” od razu wyobraża sobie siebie na kanapie w spodniach dresowych. Ich myślenie jest w pełni uzasadnione, ponieważ przez wiele lat ten typ garderoby uchodził za najwygodniejszy. Obecnie się to zmieniło, co oznacza, że wygodne spodnie wcale nie muszą być wykonane z dresu.

Mamy nadzieję, że poniższy artykuł Wam to udowodni.

Nie lubisz dresów? Nie musisz ich nosić

Kobiety, które lubią nosić się wygodnie, jednak nie przepadają za dresami, z pewnością ucieszy wiadomość, że nie muszą już nosić znienawidzonych spodni. Alternatywą dla tego rodzaju garderoby od jakiegoś czasu stały się legginsy, które o wiele bardziej podkreślają kobiecą sylwetkę. Przylegają bowiem do ciała, dzięki czemu są na nim praktycznie niewyczuwalne.

Warto podkreślić, że legginsami z powodzeniem można zastąpić w stylizacjach spodnie dresowe. Wyglądają one równie atrakcyjnie i seksownie. Co więcej, legginsów możesz używać zamiast grubych rajstop w chłodniejsze dni, co oznacza, że mają one więcej funkcji, niż spodnie dresowe. Dlatego warto w swojej szafie posiadać ten dodatek w uniwersalnych kolorach – czarnym, brązowym lub granatowym. Jeśli chcesz wybrać się na siłownię, możesz postawić na dowolny kolor, choćby był bardzo jaskrawy i rzucający się w oczy.

Jednak dres? Do czego go założyć?

Jeśli jednak dres jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, zastanów się, z jakimi dodatkami będziesz mogła go zestawić. Nie da się ukryć, że pierwsza myśl, nie tylko nasza, ale wielu pań to sportowa stylizacja, a więc zestawienie spodni dresowych ze sportowymi butami i wygodnym t-shirtem. Ten rodzaj stylizacji doskonale sprawdzi się na siłowni, zajęciach w fitness klubie czy podczas biegania. Jednak to nie jedyna możliwość. Możesz je również połączyć z bardziej elegancką górą jak np. biała koszula oraz kolorowymi szpilkami. Wówczas uzyskasz styl sporty chic, który jest coraz chętniej wykorzystywany przez kobiety w codziennych stylizacjach.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *