Różne fasony koszul damskich? A jednak to możliwe

Koszulowe bluzki damskie kojarzą się wielu kobietom z jednym fasonem – koszula wzorowana na męskim fasonie – zapinana z kołnierzykiem. Czy jednak tak wygląda bluzka koszulowa? Okazuje się, że projektanci w kobiecych stylizacjach idą o krok dalej i wymyślają coraz to nowsze fasony. Dziś pokażemy Wam najciekawsze. Przeczytajcie, co mamy Wam do powiedzenia, a być może od dziś przestaniecie nosić tradycyjne koszule. Mamy nadzieję, że ten wstęp nie spowodował, że pomyślałyście sobie, że mamy coś przeciwko klasycznym koszulom, bo tak nie jest. po prostu poszukujemy nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą i nam i Wam wyglądać elegancko, aczkolwiek inaczej.

Obowiązkowy element każdej kobiecej szafy

Klasyczne, z żabotem, na krótki lub długi rękaw – koszulowe bluzki damskie przewijają się w naszych szafach nie od dziś. Dlaczego? Bo można wykorzystać je do różnych stylizacji. Nadają się nie tylko do pracy, ale również na wieczorne wyjścia. Każda stylizacja z udziałem koszulowej bluzki może być ciekawa, pod warunkiem, że dobierzesz odpowiedni fason.

Przeglądając rozmaite rodzaje damskich koszul, trzeba przyznać, że każda wygląda niezwykle kobieco i elegancko. Dlaczego tak jest, że damskie są bardziej efektowne niż męskie? Ponieważ są bardziej dopasowane do talii oraz posiadają ozdobne elementy, które nadają im charakteru. Jeśli nie lubisz klasycznych, z powodzeniem możesz wybrać te, które projektanci “wyposażyli” w żabot, kokardę lub stójkę.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *