Panie w rozmiarze XXL też mogą wyglądać pięknie i ponętnie

Nosisz rozmiar plus size i uważasz, że wyjściowe sukienki, które będą na Tobie leżały nie istnieją? Spieszymy donieść, że jesteś w błędzie. Owszem – istnieją. I postaramy się to dzisiaj udowodnić.

Istnieją takie, które podkreślają atuty i wyszczuplają

Zapewne wiesz, jak trudno znaleźć kreację, która podkreśli Twoje atuty i maskuje niedoskonałości. Wiesz dlaczego wiele kobiet ma z tym problem? Ponieważ nie znają do końca typu swojej sylwetki. Poza tym puszyste panie muszą zdać sobie sprawę, że to, co wygląda dobrze na szczupłej modelce, nie zawsze będzie dobrze wyglądać na nich. Mając te dwie sprawy na uwadze, powinny szukać kreacji, która będzie pasowała tylko do nich.

Pamiętaj, idealna kreacja nie może być workiem, który doda Ci jeszcze kilogramów. Wbrew temu co się mówi, abyś wyglądała ponętnie i seksownie, musi być dopasowana do Twojego ciała. Wybieraj zatem wyjściowe sukienki, które podkreślą talię i biust. Dzięki temu zachowasz odpowiednie proporcje ciała i nikt nie zauważy, że nosisz troszkę większy rozmiar niż modelki na wybiegach.

Jeśli nie do końca wiesz, jaki rodzaj sylwetki prezentujesz, wybieraj sukienki wieczorowe, które modelują ciało i uwydatniają Twoje atuty.  Jeśli jesteś odważna, warto, żebyś postawiła na długą sukienkę z rozcięciem, które ukaże Twoje piękne nogi.

Pamiętaj – rozmiar plus size już nie ogranicza kobiet. Obecnie projektanci tworzą sukienki, w których panie mogą czuć się niezwykle elegancko, a zarazem swobodnie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *