Jaki fason sukienki dla figury jabłko?

Figura, jak wiadomo, zawsze będzie determinować to, w co się ubieramy. Szczególnie duży problem będą miały kobiety przejmujące się swoim wizerunkiem w pracy oraz w przestrzeni prywatnej. Czy możemy znaleźć jakieś optymalne stylizacje na wiosnę, które zadowolą nas we wszystkich okolicznościach? Wszystko zależy od tego, jak podejdziemy do tematu i jakie będą nasze indywidualne preferencje. Oczywiście każda kobieta chce wyglądać perfekcyjnie w każdym ubraniu. Niestety nie zawsze to będzie możliwe. Nikt z nas nie jest idealny i wszyscy mamy po prostu w różnych miejscach naszego ciała różne wymiary. Nie każdy jednak zdaje sobie z tego sprawę. Przyczyniają się również dlatego reklamy w mediach, które budują fałszywy wizerunek ogólnego archetypu kobiety. Jeżeli chcemy być osobą świadomą, która np. wie, że jej figura to tzw. „jabłko” to należy po prostu przyjąć taką prawdę, a wiele kwestii wizerunkowych będzie o wiele łatwiejszych do zrealizowania. Np. w punktach takich jak second hand można znaleźć mnóstwo ciekawych sukienek.

Strój dopasowany do sylwetki

W tradycyjnej przestrzeni handlowej, ale także internetowej mamy bardzo dużą ilość interesujących produktów. Okazuje się jednak, że również właśnie w sklepach z ubraniami z drugiej ręki, które przyjechały z zagranicy, możemy znaleźć także dużo odpowiednich rozmiarów, a co najważniejsze będą to one bardzo oryginalne. Niejeden blog modowy również może nam przybliżyć taką tematykę. Trzeba być po prostu otwartym na zmiany wizerunkowe. Kluczową kwestią jest ukrycie mankamentów naszej figury i podkreślenie atutów. Wszystko opiera się tutaj na zasadach geometrycznych. Nasza figura to kształty i odcienie, a niejednokrotnie duże znaczenie będzie miało także naświetlenie. Ostatni czynnik jest związany, jak wiemy z porami roku. Sprawa może się komplikować, gdy nie mamy zielonego pojęcia o estetyce, ale pomocny może właśnie blog o modzie lub jakaś doświadczona wizażystka, czy też nawet sprzedawca w sklepie. Figura jabłko będzie szczególnie wymagająca, ale tutaj też jest spore pole manewru. Trzeba tylko zacząć działać.

Figura jabłko to nie problem dla kreatywnych

To na co narzekają kobiety, które mają figurę przypominającą jabłko to brak widocznego na pierwszy rzut oka wcięcia w talii. Innym kłopotem będzie wystający brzuch. Oczywiście zawsze uniwersalnym rozwiązaniem będą dresy damskie, ale czy to jest jedyna deska ratunku? Oczywiście, że nie. Niestety, czasami kobiety będą błędnie wykorzystywały workowate spodnie albo sukienki po prostu bez żadnego kształtu. Wtedy mankamenty będą jeszcze bardziej podkreślone. Na czym, więc wtedy powinniśmy się skoncentrować? W takich okolicznościach perfekcyjnie będzie się sprawdzać krój, który jest odcięty poniżej biustu. Dobrym rozwiązaniem będzie również krój kopertowy, który bardzo często jest polecany przez wielu krawców oraz wizażystów. Nie zapominajmy, że bardzo często kobiety, które posiadają taką figurę, będą miały jednocześnie bardziej widoczny biust, którego inne panie będą zazdrościć. Można więc podkreślić tę część ciała.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *