Dzianinowe czy kuszące – które sukienki sprawdzą się na co dzień?

Jeśli choć raz zastanawiałas się, jak powinien wyglądać idealny strój do pracy, z pewnością widziałaś w eleganckie spodnie, szpilki i marynarkę. I owszem jest to jedna z propozycji, którą warto rozważyć, ale nie jedyna. Zastanawiamy się, czy choć jedna z Was pomyślała o wygodnej sukience, która nie tylko będzie się doskonale prezentować, ale nada jej właścicielce niebanalnego looku. Jeśli nie, to dziś postaramy się sprawić, że pierwszą myślą w każdy poranek będzie odpowiedź na pytanie, którą sukienkę dziś włożyć?

Absolutny must have

Uważasz, że wygodne sukienki na co dzień nie nadają się do pracy w biurze? Jeśli już miałabyś jakąś załozyć to jedynie formalną? My uważamy inaczej. Każda sukienka codzienna doskonale sprawdzi się w biurze, jeśli nie został określony restrykcyjny dress code. Jeśli obawiasz się reakcji szefa, wybieraj takie modele, które zawsze będą nosiły znamiona stylu formalnego, np. koszulową sukienkę w kwiaty. Inną propozycją może być sukienka z białym kołnierzykiem i szpilki lub sukienka posiadająca gumkę w talii. Jeśli do tego będziesz wybierała stonowane kolory, nikt nie zarzuci Ci ekstrawagancji, a Ty zawsze będziesz czuła się niezwykle kobieco, a do tego będzie Ci wygodnie. A przecież na tym zawsze najbardziej zależy każdej kobiecie.

Pamiętaj, to Ty masz czuć się dobrze w tym, w czym przychodzisz do pracy. Musisz zatem odrobinę pogłówkować i wybierać takie sukienki codzienne, które wpiszą się w obowiązujący dress code w Twojej firmie (jeśli w ogóle taki istnieje).

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *