Biustonosze Ava – miękkie, półusztywniane i usztywniane

Wybierając biustonosz na samym początku musimy się określić, co nas interesuje. W sprzedaży dostępne są różne typy biustonoszy od miękkich aż po push-upy. Pośrodku znajduje się jeszcze miejsce na staniki półusztywniane oraz usztywniane. Czym się one charakteryzują i jakie są ich zalety?

Jedno jest pewne, niezależnie od pożądanego typu Ava bielizna jest tym w co warto zainwestować, aby zapewnić sobie doskonałe podtrzymanie, wygodę i kuszący wygląd. Ava biustonosze kryją w sobie wszystko to co najpiękniejsze!

Bielizna damska Ava i jej rodzaje

Omawiając Ava staniki zaczniemy od typu miękkiego, który dostępny jest w dwóch wersjach – z fiszbinami lub bez. Jeżeli nie czujemy się komfortowo w biustonoszu z fiszbinami, albo jesteśmy uczulone na metal, z jakiego są one wykonane, to wtedy powinnyśmy sięgać pod modele, które są ich pozbawione. Biustonosze Ava miękkie często ozdobione są koronką lub haftem, co nadaje im wyjątkowo zmysłowy i uwodzicielski charakter. Idealnie sprawdzają się przy dużych biustach, modelując je i odpowiednio podtrzymując. Dużą popularnością cieszą się też staniki Ava półusztywniane, czyli inaczej semi-soft. Charakteryzują się one tym, że wyłącznie ich dolna część jest usztywniana, natomiast górna wykonana jest z miękkiego materiału, na którym zazwyczaj znajduje się efektowne zdobienie. Z kolei biustonosze usztywniane, jak sama nazwa wskazuje mają miseczki usztywnione, ale warto podkreślić, że mimo to nie powiększają one biustu… Polskie biustonosza Ava to wysoka jakość, duży wybór i piękne wzornictwo. Zapoznaj się z nową kolekcją, jak i tym co oferują biustonosze Ava wyprzedaż, na której można upolować piękny stanik w atrakcyjnej cenie.

Staniki Ava sklep zaprasza na zakupy!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *